Curtmetratges 34 Edició del Festival
RUSSA
João Salaviza, Ricardo Alves Jr..Brazil, Portugal2018.color.20'
LA CHANSON
Tiphaine Raffier .France2018.color.30'
CUZCO
Víctor Sánchez.Spain2019.color.19'
DESPUÉS TAMBIÉN
Carla Simón.Spain2019.color.26'
PRISONER OF SOCIETY
Rati Tsiteladze.Georgia2018.color.16'
ALL THESE CREATURES
Charles Williams.Australia2018.color.13'
LOS QUE DESEAN
Elena López Riera.Spain, Switzerland2018.color.24'
PAST PERFECT
Jorge Jácome.Portugal2019.color.23'
Fauve
Jeremy Comte.Canada2018.color.16'
INSTRUCTIONS ON HOW TO MAKE A FILM
Nazlı Dinçel.Turkey2018.color.13'
LA GRANDE VACANCE
Salomé Richard.Belgium2018.color.24'
BICIKLISTI
Veljko Popovic.Croatia, France2018.color.7'
Lo siento, mi amor
Eduardo Casanova.Spain2018.color.8'
LO ESPESO
Luis Esguerra Cifuentes.Colombia2018.color.7'
SNORKEL
Borja Soler.Spain2019.color.12'
LASTING MARKS
Charlie Lyne.United States2018.color.14'
SHADOW BOXING
Talia Lumbroso.France2019.color.25'
HECTOR MALOT: THE LAST DAY OF THE YEAR
Jacqueline Lentzou.Greece2018.color.25'
SUC DE SÍNDRIA
Irene Moray.Spain2018.color.22'
TRACING ADDAI
Esther Niemeier.Germany2018.color.29'
FUCK YOU
Anette Sidor.Sweden2018.color.15'
RECONSTRUCTION
Jiří Havlíček, Ondřej Novák.Czech Republic2018.color.16'
MUDANZA CONTEMPORÁNEA
Teo Guillem.Spain2018.color.20'
NUES DANS LES RUES LA NUIT
Benoit Rambourg.France2018.bn.21'
GOOD INTENTIONS
Anna Mantzaris.United Kingdom2018.color.8'
RISE
Bárbara Wagner, Benjamin de Burca.Canada2018.color.20'
ON THE BORDER
Wei Shujun.China2018.color.15'
LE TIGRE DE TASMANIE
Vergine Keaton.France2018.color.13'
DOUBLE D
Fey Lehiane .Netherlands2018.color.20'
KIDS
Michael Frei.Switzerland2019.bn.9'
RIVIERA
Jonas Schloesing.France2019.color.15'
THEIR VOICES
Eri Mizutani.Poland2018.color.26'
COCODRILO
Jorge Yúdice.Spain2018.color.5'
LAS FUERZAS
Paola Buontempo.Argentina2017.color.18'
LA MUGRE
Pau Bösch, Berta Galvany, Anna Asensio, Lúa López, Sara Ros.Spain2019.color.19'
RAPAZ
Felipe Gálvez.Chile2018.color.13'
EN ESAS TIERRAS
Nayra Sanz Fuentes.Spain2018.color.'
PAULINE ASSERVIE
Charline Bourgeois-Tacquet.France2018.color.24'
DULCE
Guille Isa, Angello Faccini .Colombia2018.color.10'
THE SILENCE OF THE DYING FISH
Vasilis Kekatos.Greece2018.color.26'
YOU SEE THE MOON
Miguel Nunes.Portugal2018.color.24'
LA CASA DE JULIO IGLESIAS
Natalia Marín.Spain2018.color.12'
BENIDORM 2017
Claudia Costafreda.Spain2019.color.22'
L’HEURE DE L’OURS
Agnès Patron.France2019.color.14'
LA MALA FE
Eva Pauné, Marina Pauné, Elena Pauné.Spain2018.bn.19'
SISTERS (SIOSTRY)
Michał Hytroś.Poland2018.color.20'
TONIGHT (HALAYLA)
Emily Shir Segal.Israel2018.color.14'
MUERO POR VOLVER
Javier Marco Rico.Spain2019.color.15'
MISS MBULU
Ben Fernández.Spain2019.color.14'